Váš košík je prázdny.
Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo si vytvoriť účet.

O nás

Základná myšlienka obchodu

Nápad otvoriť darčekový internetový obchod sa ako myšlienka zrodil už v roku 2012, no kvôli práci na našom prvom obchode sme sa rozhodli s realizáciou počkať. Vrátili sme sa k nej až v lete 2013, kedy sme začali pracovať na návrhoch e-shopu a jeho samotnej tvorbe.

Darčeky majú veľmi jednoduché, no zato dôležité poslanie, a to konkrétne robiť radosť. Presne tak chceme aj my robiť radosť našim zákazníkom prostredníctvom profilovanej ponuky darčekov, na ktorej sme si dali záležať, aby bola tvorená len kvalitnými a vkusnými darčekmi na úrovni. 

Veríme, že vďaka podpore našich zákazníkov budeme môcť náš obchod rozvíjať a vylepšovať. Sme preto otvorení kritike, pripomienkam a nápadom. 

Prečo nakupovať u nás?

Rozmýšľate či u nás nakúpite? Pomôžeme Vám s rozhodovaním. Je hneď niekoľko dôvodov prečo nakupovať na nadarceky.sk.

Robíme, čo nás baví

Našu prácu máme radi a snažíme sa vyhovieť každému zákazníkovi, pričom ku každému pristupujeme individuálne. 

Máme férové ceny

Snažíme sa o čo najlepšie ceny, ale dodávatelia dávajú lepšie ceny veľkoodberateľom, ktorí tak zarábajú omnoho viac pri rovnakých cenách. Nie je to fér a konkurencia je silná, ale cena nie je všetko

Ponúkame kvalitný a rôznorodý tovar

Snažíme sa zabezpečiť kvalitný a rôznorodý tovar od overených dodávateľov.

Snažíme sa o spokojnosť naších zákazníkov

Našim primárnym cieľom je Vaša spokojnosť. Oceníme, keď svoju spokojnosť s tovarom vyjadríte na našich stránkach v hodnoteniach k produktom. Vďaka vášmu úprimnému názoru a podpore sa neustále zlepšujeme!

Sme rýchli, flexibilní a zodpovední

Všetky objednávky a Vaše žiadosti vybavujeme tak rýchlo ako je to len možné. Nič neodkladáme a pokiaľ práve nemáme iné povinnosti pracujeme aj mimo pracovnú dobu.

Odmeňujeme verných zákazníkov

Na našich verných zákazníkov nezabúdame. Pre každého zákazníka máme odmeny a zľavy podľa jeho zásluh alebo nákupnej horúčky.

Prispôsobujeme poštovné

Vieme sa prispôsobiť Vaším požiadavkám na spôsob dodania tovaru. Tovar si môžete prevziať osobne alebo ho obdržať formou zásielky prostredníctvom kuriéra.

Sme viac ako obchod

Obchod neobchod, sme tu pre vás. Pôsobíme formou otvorenej komunity. Radi poradíme a pomôžeme.

Maličkosti, ktoré potešia

  • naša ponuka je originálna a bezkonkurečná
  • držíme stabilné ceny poštovného, ktoré ani v budúcnosti neplánujeme navyšovať
  • snažíme sa odpovedať na Vaše maily do 24 hodín. Aj cez víkend. 
  • o odoslaní a každej zmene stavu Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom

Vrátenie tovaru

Ak s tovarom nie ste spokojný, pošlite nám ho naspäť a radi vám ho vymeníme za iný. Pre viac informácií pozrite náš reklamačný poriadok.

Chýba vám niečo?

Nenašli ste v našej ponuke to, čo ste hľadali? Myslíte si, že by to v našej ponuke nemalo chýbať? Navrhnite tovar, o ktorý by podľa vás bol záujem a získajte na tom.